Plavecký club Junior

plavecký klub

Jak se přihlásit

Plavete v plavání? Přihlaste se k nám do plaveckých kurzů a my vás plavat naučíme! Plaveme s dětmi, učíme dospělé.

Chcete se přihlásit do našich kurzů? Máte zájem vyrazit na sportovní pobyt v létě nebo zimě s námi? Poradíme vám, jak se přihlásit a jaký kurz vybrat.

Přihlášky

• Poptávkový formulář na kurzy plavání
    Závazná přihláška na kurzy plavání.

Plavecké kurzy Clubu Junior

Souhlas s uložením poskytnutých dat

Odesláním přihlášky souhlasíte s uložením poskytnutých osobních dat a s jejich použitím výhradně pro účely Plaveckého clubu Junior. Vaše osobní údaje nebudou poskytnuty žádné třetí straně.

Provozní řád - podmínky ke kurzům

Přečtěte si pozorně podmínky ke kurzům. Získáte návod, jak omluvit zameškané lekce či jak si vybrat náhradní hodiny plavání. Dozvíte se, jak můžete navštěvovat lekce společně se svými dětmi. Na bazénech je nutné dodržovat pravidla jednotlivých provozovatelů plaveckých areálů. Seznamte se s pravidly, předejdete tak možným nepříjemnostem v průběhu vašeho plaveckého kurzu.